PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

SORTIMENT K PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - PŘÍSLUŠENSTVÍ A MATERÁL

50
51
49

Podložky Extra Thin

Tak jemné a tenké, že je Vaša klientka takmer nepocíti!

AKCIA! 10 párov za 2,60 €!
Array
3,70 €
Suma DPH

U novinky - podložiek Extra Thin - nedochádza k podráždeniu očí! Sú tak jemné, hodvábne a hladké, dokonale priľnú k pokožke a klientka je tak chránená pred prípadným uvoľnením spodných rias a následným nechceným slepním rias s riasami hornými. Perfektne drží, majú dokonale hladký povrch, napriek tomu sú tak jemné a tenké, že je klientka pri aplikácii takmer nepocíti.

Konečne sa môžu klientky pri aplikácii semipermanentných rias pohodlne baviť a smiať, bez toho aby došlo k posúvaniu a skĺznutiu podložiek alebo použitie nekomfortné lepiace pásky!


Návod na použitie: Opatrne oddeľte z podložky ochrannú vrstvu a jemnú lepivou podložkou ihneď prekryte spodnú (podľa potreby horné) riasy. Podložky nalepte na vonkajší okraj spodného viečka. Pri vniknutí do oka nemusíte mať obavy, podložky sú hypoalergénne, iba dlhodobé mechanické dráždenie v oku, tak ako čokoľvek iné, spôsobí jeho krátkodobé podráždenie. Stredná guľatou časťou môžete prekryť viečko (napr. pri farbení rias a pod.), aby nedošlo k zafarbeniu viečka aplikovanú farbou, lepidlom. Po ukončení práce podložky opatrne zložte, nepoužívajte rýchly trhavý pohyb.

Balenie: 10 párov / 3,70 €

Teraz AKCIA! 10 párov za 2,60 € !

Informace

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc