PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

SORTIMENT K PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - PŘÍSLUŠENSTVÍ A MATERÁL

Perfect Lashes Mascara

Riasenka, ktorú nezmyjete! Perfect Lashes mascara ® je revolučný náter, ktorý na riasach vydrží 3-4 týždne. Riasy vyzerajú stále ako nalíčené bežnou riasenkou. Perfect Lashes mascara je 100% vodeodolná! Dodá Vašim riasam dĺžku, farbu, objem a tvar!
Array
41,00 €
Suma DPH

Nechávajú si Vaše klientky horné riasy permanentne predlžovať umelými či norkovým riasami? Potom je Perfect Lashes mascara ® vhodná aj pre nich! Perfect Lashes mascaru ® aplikujte na spodné riasy a vzhľad je konečne dokonalý! Permanentný Perfect Lashes mascara ® je vhodná pre aktívne a náročné klientky, ktoré už nechcú strácať čas s odličovaním a líčením, napriek tomu chcú byť stále perfektne upravené.

Perfect Lashes mascara ® nie je na domáce použitie! Aplikácia je možná iba v certifikovaných ( = riadne preškolených ) salónoch. Školenie ukončené certifikátom si môžete dohodnúť na  prodlouzenerasy@email.cz alebo na tel 724 682 014.
Aplikácia horných aj spodných rias trvá cca 60 min - podľa hustoty rias klientky a vrstiev , ktoré nanášate. Pre jemný vzhľad postačí jeden náter, pre dramatický pohľad aplikujeme 2-3 vrstvy. Riasy sú nádherne čierne, predĺžené, získajú objem a zatočený tvar ! ! !
Je 100 % VODEODOLNÁ! Stále dokonale upravená, večer alebo ráno.

Už nestrácajte čas s každodenným líčením a odličovaním. Rovnako tak na dovolenke, pri kúpacích či športových aktivitách budete stále krásne nalíčená, bez rozmazaných kruhov pod očami. Perfektne nalíčené horné aj spodné riasy po dlhé týždne! ! ! Šetrite čas, energiu aj peniaze! S Perfect Lashes maskarou ® to zvládnete!

Vhodné aj pre klientky, ktoré si nechávajú permanentne predlžovať horné riasy - riasenku aplikujte na spodné riasy a vzhľad je dokonalý!

Nejprodávanější

Nejnovější

Informace

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc