PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

SORTIMENT K PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - PŘÍSLUŠENSTVÍ A MATERÁL

Brazílsky keratín

Prírodná vlasová kúra, ktorá regeneruje narušené a poškodené vlasy. Vydrží vo vlasoch až niekoľko mesiacov!!!
Array
8,00 €
Suma DPH
Balení Tooltip
Vyberte balení

Obnovte zdravie, pevnosť a lesk svojich vlasov s Brazílskym keratínom za najnižšie ceny v SR! Prírodná vlasová kúra vyhladzuje a regeneruje narušené a poškodené vlasy. Majte zdravé a neodolateľne žiarivé vlasy! Pre domáce použitie!

Produkty kozmetickej značky Brazil keratin obsahujú keratínový hydrolyzát z ovčej vlny, proteíny, pantenol, rastlinný lecitín a klíčkový olej s vitamínmi B1, B2, B6. Žiadny iný prípravok nemá zloženie ako Brazílsky Keratín. Vďaka keratínu – proteínu ľudských vlasov, kože a nechtov – dochádza k vyplneniu dutých miest vnútri vlasu.

Vyberte si z 3 produktov alebo výhodne celú kolekciu bez poštovného:

REGENERAČNÝ ŠAMPÓN 255 ml
REGENERAČNÝ KONDICIONÉR 255 ml
VLASOVÁ REGENERÁCIA 260 ml

•  Variant A) 3 produkty + poštovné ZDARMA
•  Variant B) 1 produkt + poštovné 2,45 €
•  Variant C) 2 produkty + poštovné 2,45 €

Nechajte si Brazílsky Keratín (1 či 2 produkty) zaslať poštou kamkoľvek v SR za 2,45 €!!!

Pravidelným používaním produktov unikátnym spôsobom obnovíte vlasovú štruktúru narušenú slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy spevnejú, vráti sa im pružnosť a lesk a nebudú sa rozstrapkávať. Produkty obsahujú keratínový hydrolyzát z ovčej vlny a proteíny získané hydrolýzou z prírodného hodvábu, ktorých súčasťou sú aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Všetky produkty sú doplnené o regeneračný pantenol a rastlinný lecitín pôsobiaci ako kondicionér. Regeneráciu a výživu vašich vlasov podporí klíčkový olej s vitamínmi B1, B2, B6 a i.

- Po aplikácii produktu sa zväčší objem vlasov a zvýši ich lesk.
- Pre maximalizáciu účinku odporúčame všetky tri produkty značky Brazílsky Keratín kombinovať.
- Produkty sú vyrobené ako veľmi šetrné a nedráždivé koncentráty bez SLS a SLES, neobsahujú silikóny ani ropné produkty, a všetky suroviny sú rastlinného pôvodu.

Obnovte zdravie, pevnosť a lesk Vašich vlasov so zľavou až 77 %!!!

Brazílsky keratín je prírodná vlasová kúra, ktorá regeneruje a vyhladzuje narušené a poškodené vlasy. Vďaka keratínu – proteínu ľudských vlasov, kože a nechtov – dochádza k vyplneniu dutých miest vnútri vlasu. Vlasy spevnejú a získajú zdravý a žiarivý upravený vzhľad.

Brazílsky keratín si získal enormnú obľubu na celom svete, pretože žiadny iný produkt na svete nedokáže vlasy ošetriť na takú dlhú dobu a v takej vysokej kvalite. Možno ho aplikovať na všetky typy vlasov, aj chemicky ošetrených, či už farbením alebo melírovaním. Čím sú vlasy zničenejšie, tým väčší efekt sa dosiahne. Čím je vlas narušenejší, tým hlbšie keratín preniká do vlasu a tým väčší je výsledný efekt. Výsledný efekt je okamžitý.
Moderný, efektívny a šetrný – k Vám i k prírode. Žiadny iný prípravok nemá zloženie ako Brazílsky Keratín. Jemne parfumovaný, hypoalergénny.

Používanie:
Šampón:
používajte pravidelne a dlhodobo.
Kondicionér: používajte pravidelne a dlhodobo. Pre vzhľad hladkých vlasov používajte Brazil kondicionér, ktorý zažehlíte do vysušených vlasov. Vlasy umyte a upravte.
Vlasová regenerácia: Po umytí a vysušení vlasov uterákom na ne naneste prípravok a votrite ho do nich. Ďalej vlasy upravte bežným spôsobom. Aplikácia prípravku je možná kedykoľvek, najmenej 1× za 2 dni, po dobu 6 týždňov. Pre maximálny efekt hladkých vlasov prípravok zažehlite a vlasy už neumývajte.

Nejprodávanější

Nejnovější

Informace

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc