PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

SORTIMENT K PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - PŘÍSLUŠENSTVÍ A MATERÁL

a361
a119
a21

Profi Brazilský keratin

Brazilský keratin – PRIMER a Brazilský keratin – BUILDER
DUO INNOVATION!
Slúži na vyhladenie a k regenerácii vlasov.
Len pre profesionálne použitie v certifikovaných (= riadne preškolených) kaderníckych salónoch!
Array
15,75 €
Suma DPH
Balení Tooltip
Vyberte balení

Produkty Primer a Builder je nutné pre maximálnu regeneračný a vyhladzujúci efekt použiť dohromady! Vlasy dostanú ohromnú dávku regenerácie a neskutočný lesk! Najkoncentrovanejšej a najúčinnejší BRAZIL KERATIN na slovenskom trhu!

Brazílsky keratín - PRIMER - prvá zložka revitalizačného a regeneračného systému

Základné revitalizačné a regeneračná zložka systému. Jako prvý v poradí sa použije pre intenzívnu zregenerovanie poškodených vlasových vlákien.
Jednou z bežne sa vyskytujúcich bielkovín je keratín, z ktorého príroda stavia všetky pevné štruktúry ako vlasy, ochlpenie, srsť, nechty, kopytá a pod. Táto bielkovina je u všetkých tvorov na planéte svoju chemickú skladbou prakticky rovnaká, skladá sa z asi 20-tich aminokyselín. Najdôležitejšie aminokyselinou pre stavbu keratínu je aminokyselina Cysteín. Táto sírny aminokyselina má schopnosť pomocou bočné sírne skupiny vytvárať ďalšie väzby na vedľajšiu keratínové vlákna a tým je prepájať a vytvárať tak pevnú viazanú štruktúru, napr. vlas. Táto väzba sa však vplyvom mnohých vonkajších vplyvov trhá a porušuje, predovšetkým účinkom farbenie, zosvetľovanie vlasov, vplyvom ondulácia horúcim vzduchom, slnečným žiarením, trvalú ai. Tým vlasy strácajú pevnosť, lesk, štiepia sa ich končeky, zle sa upravujú, krúti sa a pod. Existuje však jedinečná možnosť, ako tieto už odrastené a teda mŕtve vlasy chemicky zregenerovať, použitím keratinového hydrolyzátu, ktorý obsahuje oi aj cysteín, ktorý má schopnosť opäť vo vlasoch previazať jednotlivé vlákna a tým vlas do hĺbky zregenerovať a spevniť. Meranie (Henkel) preukazujú spevnenie vlasov touto metódou až o 100% !!!
Obsah cysteínu v bežných keratínových hydrolyzátoch je okolo 0,4%, v DUO FORMULA sú 4%! Po použití Primeru, ktorý už splnil svoj hlavný účel, zregenerovať vlasovú štruktúru, použite teraz Builder k úplne unikátnemu prehĺbenie a spevnenie vlasov.

Brazílsky keratín - BUILDER
  - druhá zložka revitalizačného a regeneračného systému

Uplatňuje sa ako druhá v poradí, pre intenzívne zregenerovanie poškodených vlasových vlákien. Primer, ktorý je teraz prilepený na  všetkých vlasoch, pomocou druhej zložky Builder necháme zreagovať na bielkovinovú živicu pomocou zažehlovacie vlasovej žehličky priamo na vlasoch!!!!!!!! Obe zložky DUO FORMULA tak v krátkej chvíli vytvorí vysoko lesklú, pevnú a pružnú lakovou vrstvu na povrchu každého vlasu podobne ako by bol vlas ľahko natretý lakom. Táto nová, prirodzená keratínová kúra je efektívne zakotvená vo vlasovom povrchu na dlhú dobu. Zaistí jeho výborné spevnenie, lesk a narovnanie.

Absolútne dokonalá vnútorná aj povrchová regenerácia Vašich vlasov je úspešne dokončená.

Pre maximalizáciu účinku odporúčame používať ďalšie prípravky z radu brazílsky keratín - regeneračný šampón, kondicionér a regeneráciu.

Nejprodávanější

Nejnovější

Informace

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc